مخالفان، آیا حالا شجاعت عذرخواهی دارید؟

به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته‌ای در موعد سوم آذر، به مخالفان داخلی دولت یازدهم که طی یکسال گذشته به ویژه در روزها و هفته‌های اخیر اعضای گروه مذاکره‌کننده ایرانی را زیر بمباران شدید تبلیغاتی قرار دادند، نشان داد که برخلاف تهمت‌های ناروای آنها گروه مذاکره کننده ایرانی به حقوق ملت ایران پای‌بند است، از خطوط قرمز عبور نمی‌کند و اهل سازش بر سر منافع ملی نیست. اگر گروه مذاکره‌کننده ایرانی اهل سازش و عبور از خطوط قرمز بود، قطعاً دیروز یا شاید زودتر از سوم آذر با 1+5 به توافق می‌رسید و مشکلی با آمریکا نداشت. این، مقاومت متعهدانه گروه مذاکره‌کننده ایرانی در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا بود که به آمریکا اجازه نداد به مطامع خود برسد و درصدد تمدید مهلت مذاکره برآید.
آیا کسانی که در داخل کشور با زبان و قلم بی‌مهار خود تا توانستند به مذاکره کنندگان ایرانی تهمت زدند و آنها را به باد ناسزا گرفتند، شجاعت عذرخواهی از مذاکره کنندگان ایرانی را دارند؟ ایستادگی اعضای گروه مذاکره‌کننده ایرانی در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا و سایر قدرت‌های غربی و تحمل مثال زدنی آنها در برابر فشارهای مخالفان داخلی و خارجی که بطور مستمر از بوق‌های تبلیغاتی خود به بمباران تبلیغاتی آنها پرداختند، واقعاً ستودنی است. به اعضای گروه مذاکره‌کننده ایرانی، از صمیم قلب خسته نباشید می‌گوئیم، برای آنها در ادامه این راه توفیق الهی آرزو می‌کنیم و اعتقاد راسخ داریم که تلاش‌ها و مقاومت جانانه آنها در طول یکسال گذشته، بویژه آنکه ملامت‌های داخلی را نیز تحمل کردند، نوعی "جهاد" محسوب می‌شود و از خدای قادر منان می‌خواهیم پاداش اخروی مجاهدان را به آنها عنایت فرماید.

 

 

/ 3 نظر / 15 بازدید
دید ار

سلام دوست عزيز از شما دعوت مي گردد در شبکه ديدار عضو شويد و ازما يک دامنه مانند tahaonline.tk هديه بگيريد و صاحب يک وب سايت شخصي شويد آموزش : 1- به آدرس www.30you.ir مراجعه نمایید 2- از قسمت بالای صفحه برروی لینک " به ما بپیوندید " کیک کنید 3- اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید 4- مطالب خود را منتشر کنید (متن ، عکس ، فیلم ، نظر سنجی و ...) 5- لینک وب سایت ما را در وبلاگ خو قرار دهید 6- در لیست دوستان تان کاربر " پشتیبان " اضافه شده است و نام دامنه پیشنهادی خود را برایش ارسال نمایید 7- پس از بررسی دامنه شما ثبت می گردد و شما صاحب یک وب سایت رسمی خواهید شد. بي صبرانه منتظر ديدارتان هستيم

سید

مقاومت؟؟؟؟؟؟ هعی! پس اون هایی که همه ی فعاالیت های هسته ای رو تعلیق کردند و عوضش هیچی نگرفتند کی بودند؟ دُر دادند و آبنبات هم نگرفتند؟ ملت خوش اند واقعا! الکی خودتون و با اینا خوشحال کنید!