برای شهیدان علم و دانایی

امروز سه شنبه مورخ 17 شهریور 94 از طریق پیامک یکی از دوستان ارزشمند،نخبه و فرهیخته ام باخبر شدم پیکر مطهر شهیدان علم و دانایی:حمید زرگوشی و لطفعلی مراد حاصلی پس از 29 سال شناسایی و به آغوش میهن اسلامی برگشته اند.اکنون رشته هایی از وجودم را با سوزن قلم بردل افسرده ام برایشان می نگارم.

برادران شهیدم:شما مومنانی بودید که جان هایتان را باخداوند متعال معامله کردید.چه خوش معامله ای ، در راه خدا پیکار کردید و کشتید و کشته شدید.

عزیزان شهیدم : بشارت باد برشما به این داد و ستد و پیروزی بزرگ در راه خدا.

سبک بالان شهید: شما درآن مقطع حساس تاریخ به خوبی تمام رسالت پاسخ گویی به ندای "هل من ناصر ینصرنی" سرور آزادگان و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) را در دو جبهه جهاد با نفس (جهاداکبر) و جهاد با دشنان خدا و اسلام (جهاد اصغر) را لبیک گفتید و خوش در خشیدید.

حماسه آفرینان صحنه پیکار و شهادن : ایثار ، فداکاری ،شهادت و شجاعت شما برای همیشه در گوش تاریخ طنین انداز خواهید ماند.

مجاهدان فی سبیل الله :سنگرهایتان روایتگرشب زنده داریتان ، جلوه های خلوص و عشق و ایثارتان میباشد . هنوز که هنوز است عطر ایثار و شهادت به برکت حضورتان در این مملکت به مشام میرسد.

http://ilamebidar.ir/sites/default/files/fullimages/dadf.jpg

همرزم شهید مراد حاصلی : این روستا زاده جامانده از قافله ی آسمانی شهداء درست همزمان با حضور شما در منطقه ی عملیاتی شمال غرب کشور در جبهه ی جنوب مشغول پاسداری از کیان اسلامی بود، اما لطف خدا شامل حال تو شد و به فیض عظمای شهادت رسیدید و با بهترین نمره از دانشگاه جبهه فارغ التحصیل شدیدومن ماندم تا شرمنده شما شوم.

آری برادرم!: من ماندم با کلی درس های پاس نشده ای ،که تو آنها را با ترنم اشک هات در دل تاریکی های شب پاس نمودید.

عزیز دلم: از خود خجالت میکشم که نتوانسته ام پاسداری لایق برای پاسداشت یاد و خاطرات پر از مهر و محبتتان باشم.

http://www.dana.ir/content/files/ilamefarda/347684.gif

شهید دانایی حمید زرگوشی : هیچگاه فراموشم نشده است گاه اعزام به جبهه ات ، آن زمان که با پیشانی بندی که کلماتی مملو از عشق و ایثار برآن نقش بسته بود .

زرگوشی مهربان: برای این باز مانده از سفر دعا کن تا شاید دعای خیرتان روحم را از زندان تنم آزاد کند و به سوی جایگاه ابدیی که روح ملکوتی تان در آن آرامیده است پرواز کند.

سرباز سلحشور!: تو زاده مهران و عروج کننده در کردستانی ، هنوز کتاب های دوران تربیت معلمت رنگ سرخ با خود دارند و اوراقشان بی تورق مانده تا روح بلندتان آن ها را در عرش اعلی ورق بزند و ازبر کند.

 در پایان از مردم شهیدپرور استان ایلام خصوصا شهرستان های مهران و چرداول و مردم قدرشناس شهر ایلام برای استقبال از فرزندان خود که قرار است روز یکشنبه 22 شهریور 94 وارد شهر ایلام شوند با ذره ذره ی وجودم دعوت به عمل می آورم تا شاید به این وسیله مرهمی بر زخم ناسود بازماندگان این شهیدان همیشه جاوید باشیم و خود را معطر به بوی دل انگیز شهادت نماییم و فضای استان را مملو از ایثار وشهادت مردانی کنیم که مردانه جنگیدند و مایه ی افتخارمان شدند ، روحشان شاد و یادشان برای همیشه جاودانه باد.

پیشنهاد : از مسولین امر و خانواده محترم این شهیدان عزیز استدعا دارد اگر صلاح میدانند فضای تمام شهرستان های استان را با تشییع پیکر این شهداء عزیز معطر نمایند.

/ 0 نظر / 50 بازدید