انتصاب معاون پرورشی


به گزارش روابط عمومی ، علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش در حکمی علی نظر نوری را به سمت معاون پرورشی و امور فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایوان منصوب کرد در حکم مدیر آموزش و پرورش خطاب به علی نظر نوری آمده :

با اتکال به خداوند منان و نظر به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و به استناد پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و موافقت کمیته انتصابات به موجب این ابلاغ بعنوان معاون پرورشی مدیریت آموزش وپرورش،پست شماره 103-3-310 منصوب می گردید . انتظار است در راستای این مسئولیت مهم ضمن توجه به رشد و شکوفایی آموزشی و پرورشی دانش آموزان از نظرات و تجارب همکاران و اولیاء در جهت ارتقاء جایگاه والای تعلیم و تربیت در مسیر معرفت همه جانبه دانش آموزان بهره برداری لازم به عمل آورید . توفیق روز افزونتان را در سایه عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تداوم راه امام و شهداء و پیروی از مقام عظمای ولایت و در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نماییم .

گفتنی است علی نظر نوری دارای مدرک لیسانس در رشته الهیات و 28 سال سابقه خدمت است . ریاست سازمان دانش آموزی ، کارشناس مقاطع امور تربیتی ، مدیریت کانون و معاونت پرورشی مدارس از مسئولیت های قبلی وی می باشد

/ 1 نظر / 17 بازدید
سیروس انصاری نیا

انتصاب جناب آقای نوری بعنوان معاونت پرورشی شهرستان را به این برادر عزیز تبریک می گویم