ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان ایلام برتر کشور شد

در هشتمین همایش مسئولین استانی ستادهای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی کشور :

ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان ایلام برتر کشور شد

http://ilam.medu.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=84cbcb14-98f5-4a47-9f66-1c9ddb3629ab
در هشتمین همایش مسئولین استانی ستادهای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی کشور که با حضور دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش ، حسین دهقان وزیر دفاع ، محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد لوح تقدیر وزیر آموزش و پرورش به علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش ایلام بواسطه احراز رتبه برتر اعطا ء شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ایلام ، هشتمین همایش ستادهای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی کشور در سالن همایش های اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.در این اجلاس یک روزه که اعضای ستادهای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی کشور در آن حضور داشتند، دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش، سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین، سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رییس ستاد اقامه نماز و نهضت سوادآموزی کشور، هریک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و نقش و نیاز آن در جامعه امروز پرداختند. گفتنی است  در این همایش  مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی  کشورگزارشی از نحوه ارزیابی عملکرد ستادها را  ارائه وابتکار و خلاقیت را لازمه کار در همه مجموعه ها خصوصا بسیج دانش آموزی عنوان کرد و از استان ایلام به عنوان استان برتر در حوزه فعالیت های بسیج دانش آموزی  یاد کرد. لازم به ذکراست بواسطه احراز این رتبه لوح تقدیر وزیر آموزش و پرورش به علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش ایلام بواسطه احراز رتبه برتر اعطا ء شد . این موفقیت  که مرهون تلاش همه متولیان و فعالان بسیج دانش آموزی در سراسر استان می باشد را به همه دانش آموزان استان و جامعه شریف فرهنگیان تبریک می گوئیم .
متن حکم تقدیر وزیر آموزش و پرورش خطاب به مدیر کل آموزش و پرورش ایلام بشرح زیر است :
جناب آقای علی بیرانوند
فرهنگ ایثار و شهادت سرشار از درس های آموزنده برای هدایت و تعالی انسانها ، بویژه در ایجاد روحیه بسیجی و پایداری و دفاع از ارزشهای دینی است و نشر این فرهنگ والا در عرصه ی آموزش و پرورش نسل آینده ی کشور موهبتی بسیار ارزنده بشمار می آید . بدینوسیله از زحمات خالصانه و خدمات صادقانه شما در حمایت و پشتیبانی از برنامه های بسیج دانش آموزی و تقویت و توسعه ی فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه ی دانش آموزی کشور تشکر و قدر دانی مینمایم . سلامت و توفیق روز افزونتان را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی از حضرت حق تعالی خواستارم . بی گمان اجر و پاداش بیکران الهی در انتظار شماست .    علی اصغر فانی / وزیر آموزش و پرورش و رئیس شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی
منبع:پورتال آموزشوپرورش استان ایلام
/ 0 نظر / 17 بازدید