انتخابات(3)

عرصه انتخابات بهترین میدان برای محک افراد است،زیرا عیار ایمان،اخلاق،اخلاص و...افراد را می توان براحتی سنجید.انتخابات میدان عمل برای حفظ و ترویج موارد فوق می باشد.بهو ش باشیم درانتخابات نهمین دوره مجلس افرادی که برای بدست آوردن آراء مردم به حربه های تطمیع،دروغ،تهمت،تخریب،و افترا می پردازند واز اعتقادات مردم ومقدسات استفاده ی ابزاری می کنند را شناسایی و به مردم معرفی شوند.مگر کرسی سبز بهارستان چقدر ارزش دارد که متاسفانه بعضی ازکاندیداهای محترم برای رسیدن به آن از هیچ اقدامی اباء ندارند.

حضرات کاندیدا:دوره ی نمایندگی چهار سال است می گذرد!!!!آیا سزاوار است آخرت(سرای باقی)را به مدت کوتاهی بفروشید!آنهاییکه در راه بدست آوردن صندلی سبز مجلس اصول فوق را رعایت نکنند مصداق(خسرالدنیاوالاخره)می شوند زیرا آخرت خودرابرای آبادانی دنیای دیگران فروخته اند.کاندیدا های که امروز قانون را رعایت نمی کنند مطمئنا قانون گذاران خوبی نخواهند بود.مگر نه اینکه وظیفه نماینده تدوین قوانین و نظارت برحسن اجرای آنها می باشد؟پس وعده وعیدها به افراد برای رساندنشان به نان و نوا ازمجاری غیر قانونی بدون توجه به لیاقت وشایستگی وتوانایی آنها چه معنی دارد؟ایمان ،امانتداری،قوی بودن،آگاه بودن به امور،تدبیرو شجاعت شاخصه هایی هستند که افراد برای بعهده گرفتن وکالت مردم درنظام جمهوری اسلامی باید داشته باشند.  

/ 2 نظر / 9 بازدید
پیام

دوست عزیز با سلام،به اطلاع میرساند وب سایت "شیراز فردا" پس از گذراندن یکسال فعالیت آزمایشی از ابتدای بهمن ماه فعالیت رسمی خود را شروع نموده است. یکی از اهداف اولیه "شیراز فردا" شناساندن وبلاگ ها و وب سایتهای مرجع،جالب توجه و مورد نیاز به کاربران خود میباشد. در راستای این هدف شما نیز می توانید در "شیراز فردا" ثبت نام نموده و از طریق کنترل پنل کاربری خود(در کمتر از یک دقیقه) وب سایت یا وبلاگ خود را به ثبت برسانید تا به رویت روزانه بیش از هزار نفر بازدید کننده "شیراز فردا" برسد. ضمنا طبق روال قبلی "شیراز فردا" هر ماه هزینه اینترنت(معادل 20 هزار تومان) به 5 نفر از دوستان اهدا می نماید. یکبار شیراز فردا- همیشه شیراز فردا www.shirazefarda.com