انتخابات(5)

قنبری:
موضع انتخاباتی فراکسیون اقلیت مجلس همانند گذشته است
سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس از بررسی نوسانات بازار ارز و سکه در جلسه اخیر این فراکسیون خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم اعضاء، فراکسیون خط امام(ره) هیچ تغییر رویکردی در رویه گذشته خود نخواهند داشت.

داریوش قنبری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه (روز دوشنبه ۹ بهمن ) فراکسیون خط امام (ره) با بیان اینکه موضوع انتخابات یکی از محورهای گفت وگو بود، گفت: در ابتدای جلسه اعضای فراکسیون  گزارشی از حوزه‌های انتخابیه و تحرکات انتخاباتی موجود در اردوگاه های مختلف ارائه کردند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در این جلسه همچنین موضع گیری فراکسیون خط امام در انتخابات آینده مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: پس از بررسی های لازم تصمیم بر این شد که فراکسیون در انتخابات پیش رو همان رویه سابق را دنبال کرده و تغییری در رویکرد خود نداشته باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی نوسانات بازار ارز و سکه را از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه  فراکسیون متبوعش اعلام کرد و افزود: به دنبال نگرانی که اعضای فراکسیون از اوضاع نابسامان بازار مالی کشور داشتند ، بحث و تبادل نظر و راهکارهای مهار نوسانات نرخ سکه و ارز در دستور کار قرار گرفت.

وی با اعلام اینکه اعضای فراکسیون خط امام (ره) بارها نسبت به این موضوع اظهار نگرانی کرده بودند، گفت: اعضا یکی از دلائل وضعیت نابسامان اقتصادی را بی‌توجهی به هشدارهای اعضای فراکسیون دانسته ضمن اینکه بی‌برنامگی دولت را از دلائل قرار گرفتن در چنین وضعیتی عنوان کردند.

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) بررسی وضعیت تحریم‌ها را نیز از دیگر دستور کارهای دیروز فراکسیون اعلام کرد./

منبعhttp://www.icana.ir/ServicePage.aspx?t=33

/ 2 نظر / 4 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم [گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد[گل] امام جواد علیه السلام فرمودند:[گل] عالمان، به سبب زیادی جاهلان غریب اند.[گل]

محب ولایت

سلام علیکم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[گل] امام باقر علیه السلام فرمودند: خداوند، آشکار کردن سلام را دوست دارد.[گل] هفته وحدت مبارک[گل]